webmaster-email1
Wedstrijden-zwart
Leiders-zwart
Trainingen-zwart
VVN1
VVN2
VVN3
VVN35
VVN Dames
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO13 2
JO11-1
JO11-2
JO9-1
jo8 1 geel
KNVB
VI-matchcenter
lid worden1
VVN-webshop
Bedum Skills
fc groningen
junior club fc groningen

KNVB - Voetbal.nl Nieuws

KNVB Districten - Nieuws

KNVB: Vragen over tuchtzaken ?

KNVB tuchtzaken
Het seizoen staat weer op het punt van beginnen, maar hoe zat het ook alweer met de gele en rode kaarten? En bij een directe rode kaart, ben ik dan de eerste wedstrijd gelijk uitgesloten? En als ik in beroep ga, is mijn straf dan direct opgeschort?

Voor het antwoord op de bovenstaande vragen en nog veel meer veel gestelde vragen, ga je naar de site www.knvb.nl/tuchtzaken.
Hier kun je ook de Handleiding Tuchtzaken vinden waarin precies staat beschreven welke straf er voor elke overtreding staat en de informatie over het schikkingsvoorstel dat vorig seizoen zijn intrede deed in het gehele amateurvoetbal.

 
Het weer in Noordwolde
Buienradar 1
Buienradar 2