webmaster-email1
Wedstrijden-zwart
Leiders-zwart
Trainingen-zwart
VVN1
VVN2
VVN3
VVN35
VVN Dames
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO13 2
JO11-1
JO11-2
JO9-1
jo8 1 geel
KNVB
VI-matchcenter
lid worden1
VVN-webshop
Bedum Skills
fc groningen
junior club fc groningen

KNVB - Voetbal.nl Nieuws

KNVB Districten - Nieuws

Bekerloting Jeugdvoetbal bekend

KNVB beker jeugd
De wedstrijden worden gespeeld tijdens en rond het inhaal-/bekerweekend op 20 en 21 oktober 2012.

Planning wedstrijden
Mocht één van beide teams een competitiewedstrijd op deze datum hebben gepland, dan is deze afgelast en wordt op een later moment door de KNVB opnieuw ingepland. De volgende bekerronde wordt gespeeld rond het inhaal-/bekerweekend op 24 november 2012.

Afgelastingen
Bij afgelasting door weersomstandigheden c.q. terreinomstandigheden op de wedstrijddag moet altijd worden geprobeerd om de wedstrijd te spelen op het terrein van de tegenstander (zie bewaarnummer art. 6.2.6 -4 blz. 122).
Nieuwsgierig naar het bekerprogramma van de jeugd? Klik hier.

Tags: beker | jeugd | knvb

 
Het weer in Noordwolde
Buienradar 1
Buienradar 2