webmaster-email1
Wedstrijden-zwart
Leiders-zwart
Trainingen-zwart
VVN1
VVN2
VVN3
VVN35
VVN Dames
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO13 2
JO11-1
JO11-2
JO9-1
jo8 1 geel
KNVB
VI-matchcenter
lid worden1
VVN-webshop
Bedum Skills
fc groningen
junior club fc groningen

KNVB - Voetbal.nl Nieuws

KNVB Districten - Nieuws

Invoering visuele controle spelerspas cat. B

KNVB-Spelerspas op balMet ingang van 1 januari 2014 geldt de verplichte visuele controle van de spelerspas ook voor de categorie B (mannen en vrouwen). In de categorie A werd sinds 1 september al gewerkt met de visuele controle en nu geldt dit dus ook voor wedstrijden in categorie B.

Meer informatie over de invoering van de visuele controle bij de categorie B lees je hier: visuele-controle-spelerspas. Daarin is ook aandacht voor de wijzigingen in de uitvoering van de visuele controle die vanaf nu gelden voor zowel categorie A als B.

Alles over de visuele controle lees je op knvb.nl/actieplan.


 
Het weer in Noordwolde
Buienradar 1
Buienradar 2