webmaster-email1
Wedstrijden-zwart
Leiders-zwart
Trainingen-zwart
VVN1
VVN2
VVN3
VVN35
VVN Dames
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO13 2
JO11-1
JO11-2
JO9-1
jo8 1 geel
KNVB
VI-matchcenter
lid worden1
VVN-webshop
Bedum Skills
fc groningen
junior club fc groningen

Nieuwe dartbanen in de kantine

Nieuwe dartbanen in de kantine

Sinds afgelopen week kan men volop darten in de kantine.Mede dankzij een drietal sponsoren(Barletta,Slagerij Kamps en Intertoys)hangen er 3 borden met dartbanen.Deze klus werd wederom door onze superklussers Jan Posthumus en Johan Katerborg heel nauwkeurig uitgevoerd.

dartbaan
Binnenkort zal er dan ook een darttoernooi worden georganiseerd om deze dartbanen in te wijden.Overigens werd er afgelopen zaterdag al veelvuldig gebruik van gemaakt aangezien de velden weer eens onbespeelbaar waren.

Hans Vos

Tags: activiteiten | kantine

 

sportfysiotherapie lewenborg sponsor vv noordwolde

unive groningen sponsor vv noordwolde

IsoBakker Isolatie en Brandpreventie sponsor vv noordwolde

vaatstra installatiebedrijf bedum sponsor vv noordwolde

Jarigen - GEFELICTEERD !
 
Binnenkort !
Het weer in Noordwolde
Buienradar 1
Buienradar 2