webmaster-email1
Wedstrijden-zwart
Leiders-zwart
Trainingen-zwart
VVN1
VVN2
VVN3
VVN35
VVN Dames
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO13 2
JO11-1
JO11-2
JO9-1
jo8 1 geel
KNVB
VI-matchcenter
lid worden1
VVN-webshop
Bedum Skills
fc groningen
junior club fc groningen

Heerlijke droge worst voor U en Noordwolde

vv noordwolde droge worst actie
Om de clubkas van vv Noordwolde te spekken, wordt er momenteel een "worstactie" gehouden. Bedoeling is dat ieder lid mensen in zijn of haar omgeving benadert om een aantal droge worsten te kopen. Als iedereen 3 worsten afneemt, kan de penningmeester 500,- in ontvangst nemen. De worsten worden vervaardigd door slager Tonnie Teerling uit Bedum. Hij heeft in het verleden prijzen gewonnen met z'n droge worst, dus de kwaliteit is uitmuntend.

De verkoopprijs bedraagt 2,75 per worst en daarvan is 1,- euro voor de club.
De worsten worden in de laatste week van oktober geleverd en verspreid.

Bestellingen kunnen doorgegeven worden aan de leider van het team waar je / uw kind in speelt, maar zijn ook verkrijgbaar in de kantine, bijvoorbeeld tijdens de Ledenvergadering op 1 november. Van tevoren bestellen kan ook en wel via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

Het bestuur


 

sportfysiotherapie lewenborg sponsor vv noordwolde

unive groningen sponsor vv noordwolde

IsoBakker Isolatie en Brandpreventie sponsor vv noordwolde

vaatstra installatiebedrijf bedum sponsor vv noordwolde

Jarigen - GEFELICTEERD !
 
Binnenkort !
Het weer in Noordwolde
Buienradar 1
Buienradar 2