webmaster-email1
Wedstrijden-zwart
Leiders-zwart
Trainingen-zwart
VVN1
VVN2
VVN3
VVN35
VVN Dames
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO13 2
JO11-1
JO11-2
JO9-1
jo8 1 geel
KNVB
VI-matchcenter
lid worden1
VVN-webshop
Bedum Skills
fc groningen
junior club fc groningen

Thuistoernooien VV Noordwolde goed bezocht

Noordwolde ToernooienH toppers,

De senioren en jeugd toernooien zijn inmiddels weer gespeeld voor dit jaar. Er waren dit jaar een record aan teams, die mee wilde doen aan ons toernooi, wat natuurlijk helemaal geweldig is. Soms liep het niet helemaal zoals we in gedachten hadden, maar we hebben ons uiterste best gedaan, om jullie een zo leuk mogelijk toernooitjes te kunnen laten spelen en wij hopen dat jullie het ook leuk hebben gevonden!?

Om zo'n toernooi mogelijk te kunnen maken, heb je veel vrijwilligers nodig. Graag willen wij alle scheidsrechters, kantine vrijwilligers, leid(ster)er's, ouders, onze webmaster Henk Christ en noem maar op, iedereen heel erg bedanken voor hun tijd aan de toernooien, zonder jullie inzet konden we dit niet mogelijk maken. Ook niet te vergeten willen wij ook graag de sponsoren Sporthuis Winsum, AA Drink en feestverhuur Groningen bedanken voor hun sponsoring dit jaar, echt helemaal super! En tenslotte zeker niet te vergeten willen wij ook alle senioren en jeugd teams die mee hebben gedaan aan onze toernooien, heel erg bedanken voor jullie sportiviteit en dat jullie erbij waren, natuurlijk hopen wij jullie volgend jaar weer te zien !

De teams die 1e geworden zijn van Senioren t/m F jeugd:

  • Krien Kuper toernooi (senioren) -> Hunsingo 3
  • Ommelande toernooi A -> FC Lewenborg A1
  • Ommelande toernooi B -> FC lewenborg B2
  • Ommelande toernooi C -> VV Noordwolde C1
  • Ommelande toernooi D -> S.V Heracliden D1
  • Ommelande toernooi E -> VV Noordwolde E2
  • Ommelande poulewinnaars toernooi F -> GVAV F3 & Noordwolde F2 & GVAV F14

Van harte gefeliciteerd met deze overwinning!

Iedereen alvast een leuke en sportieve vakantie toegewenst!

Groet Toernooicommissie VV Noordwolde,
Erikjan Buiten, Joris de Haan, Koen van Zwieten en Luuk Wielink


 
Het weer in Noordwolde
Buienradar 1
Buienradar 2