webmaster-email1
Wedstrijden-zwart
Leiders-zwart
Trainingen-zwart
VVN1
VVN2
VVN3
VVN35
VVN Dames
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO13 2
JO11-1
JO11-2
JO9-1
jo8 1 geel
KNVB
VI-matchcenter
lid worden1
VVN-webshop
Bedum Skills
fc groningen
junior club fc groningen

Wintercup: zware poule voor VV Noordwolde E1

Wintercup
Vandaag weer de tweede ronde van de Wintercup, dit keer in Ten Boer. Na de eerste dag waarin we eerste werden in de poule kwamen we natuurlijk vandaag in een zwaardere poule terecht. En dat hebben we gemerkt.

De eerste twee wedstrijden keepte Bram en de laatste twee wedstrijden stond Tomas onder de lat. Berend en Jayme waren vandaag ziek en Jaromir was aanvoerder. Noordwolde had wat moeite om op gang te komen en naarmate de wedstrijden vorderden, werd het spel ook beter.

vv noordwoldeDat mocht helaas niet verhinderen dat de eerste wedstrijd tegen Winsum E1 verloren werd met 1-3, met een mooi doelpunt van Tomas nog voor Noordwolde.

De tweede wedstrijd ging ook niet van harte, tegen STEO E1 werd het 1-1 met een doelpunt van Thijs.

De derde wedstrijd tegen LEO E1 werd helaas ook verloren (0-1) evenals de laatste wedstrijd tegen Bedum. Bedum scoorde maar liefst drie keer. Zoals gezegd, een zware poule, met twee tegenstanders uit de hoofdklasse.

Toch netjes gespeeld, goed verdedigend werk en allemaal ons best gedaan!

Meer foto's op Facebook !


 
Het weer in Noordwolde
Buienradar 1
Buienradar 2