webmaster-email1
Wedstrijden-zwart
Leiders-zwart
Trainingen-zwart
VVN1
VVN2
VVN3
VVN35
VVN Dames
JO19-1
JO17-1
JO15-1
JO13-1
JO13 2
JO11-1
JO11-2
JO9-1
jo8 1 geel
KNVB
VI-matchcenter
lid worden1
VVN-webshop
Bedum Skills
fc groningen
junior club fc groningen

AA-drink goed voor VV Noordwolde

aa drink sponsor vv noordwolde
Een tijdje terug heb ik een gesprek gehad met een vertegenwoordiger van AA drink, die interesse had om ons te sponsoren met o.a. trainings materiaal. Na een goed gesprek gevoerd te hebben, zijn we tot een leuke deal gekomen! Hij komt bij ons 2x per jaar langs en neemt elke keer wat spulletjes mee, die we goed kunnen gebruiken bij onze club. Bijvoorbeeld: nieuwe hesjes, waterzakken, drink flessen, flessen kratjes en nog veel meer voor onze jeugd en senioren teams.

Tijdens dit bezoekje kreeg ik aan het eind, alvast wat materiaal mee. Ik kreeg 2 waterzakken,
15 nieuwe trainings hesjes, 4 drinkflessen en 2 dozen AA drink gratis!

Met sportieve groet,
Erikjan Buiten
Materiaalman VV Noordwolde

 
Het weer in Noordwolde
Buienradar 1
Buienradar 2